Gdzie jechać na zimowisko? Oto nasze propozycje

Gdzie jechać na zimowisko? Oto nasze propozycje post thumbnail image

Po długim czasie nauki, przerywanym tylko wolnymi weekendami i świętami, dzieciom należy się prawdziwy odpoczynek, a doskonałą do tego okazją będą ferie zimowe. Pociechom można zapewnić atrakcje w miejscu zamieszkania, a inną możliwością jest wyjazd na zimowiska 2020. Gdzie one się odbywają?

Zimowiska 2020 w górskich klimatach

Zimą większość dzieci marzy o zabawach na śniegu i to właśnie dla nich organizowane są zimowiska 2020 (https://quatromondis.pl/zimowiska) w górskich kurortach i ośrodkach, w których białego puchu nie brakuje, a gdy taka sytuacja się zdarzy, wprowadza się sztuczną pokrywę. Wiele obozów narciarskich i snowboardowych organizuje się w Karpaczu, który położony jest w Karkonoszach u stóp Śnieżki. Z Karpacza można jechać na ciekawe wycieczki do Austrii, Czech i Niemiec, a i w samej miejscowości można zwiedzać słynną świątynię Wang i rokoszować się zimową atmosferą. W takich warunkach najczęściej dzieci mogą nauczyć się jazdy na nartach czy desce snowbordowej, a te zaawansowane poćwiczą jazdę. Obozy narciarskie odbywają się także w Zakopanem, które nazywane jest zimową stolicą Polski, gdyż właśnie o tej porze roku jest pełne prawdziwych atrakcji – wyciągi narciarskie są czynne przez wiele godzin, widoki zachwycają, a Krupówki tętnią życiem. Można pojechać również do Szczyrku czy Bukowiny Tatrzańskiej.

Zimowiska 2020 – w górach, ale nie na nartach

W górskich okolicznościach przyrody organizowane są również obozy tematyczne – w zachwycającej Wiśle odbędzie się obóz taneczny, w czasie którego młodzi ludzie będą mogli szlifować swoje umiejętności. Dzieci będą uczestniczyły w zajęciach z tańca pod okiem doświadczonych instruktorów, ale będą spędzać też czas na świeżym powietrzu, choćby spacerując po malowniczej okolicy. Organizatorzy zapewniają opiekę doświadczonych instruktorów, którzy będą uczyć tańca nowoczesnego i jazzowego, a także pokażą, ją się tworzy choreografię czy dobiera kostiumy.

Zobacz również  Zamki w Polsce – które warto zobaczyć?

Zimowiska 2020 – Pomorze czeka

Pomorze to płaski teren, który można wykorzystać na różne aktywności. W położonym 38 km od Łeby Runowie znajduje się Pałac pod Bocianim Gniazdem, czyli pochodzący z XVIII wieku i pięknie wyremontowany kompleks pałacowy. Dzieci śpią w pokojach, w których kwateruje się od 3 do 8 osób, co ułatwia integrację. W kompleksie wypoczynkowym są boiska, park linowy, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, a przede wszystkim stadnina koni. Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci nauczą się jeździć konno, będą chodzić na spacery i odpoczywać.

Wyjazd na zimowiska 2020 to dla dzieci okazja, by prawdziwie odpocząć poza domem i nawiązać nowe znajomości. Dzięki temu z nową siłą i energią wrócą do nauki po feriach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post