Zimowiska 2020 – lista najpopularniejszych kierunków

Zimowiska 2020 – lista najpopularniejszych kierunków post thumbnail image

Chcąc wysłać swoją pociechę na tegoroczne zimowisko, warto już teraz zacząć poszukiwania, by mieć pewność, że znajdzie się jeszcze miejsce. Te dwa tygodnie ferii zimowych to może być świetna okazja na zobaczenie nowych miejsc, przeżycie emocjonujących przygód, naukę przydatnych rzeczy oraz co najważniejsze – zawarcie nowych znajomości. Gdzie warto się więc wybrać w tym roku? Poniżej lista najpopularniejszych kierunków.

Zimowiska 2020
Co roku, na ferie zimowe mnóstwo dzieci i młodzieży chce wyjechać w miejsca, które pozwolą im choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, zapomnieć o szkole i stresie. Zimowisko to doskonała okazja, by poznać nowych przyjaciół oraz nauczyć się zupełnie nieznanych dotąd rzeczy. Wiele osób w tym czasie chętnie odwiedza polskie góry. Najpopularniejsze kierunki to: Zakopane, Szczyrk, Wisła, Karpacz i Szklarska Poręba. Te miejscowości kusza co roku wieloma atrakcjami. Dobrze przygotowane trasy narciarskie i snowboardowe, nowoczesne wyciągi i ciekawa baza gastronomiczna przy stokach to idealna motywacja, by nauczyć się sportów zimowych profesjonalnym instruktorem w idealnych ku temu warunkach. Ponadto, w tych miejscach, zawsze dla młodych ludzi organizowane są takie atrakcje jak dyskoteki w karczmach, kuligi na saniach zwieńczone ogniskiem z przepyszną kiełbaską a także wycieczki po malowniczej okolicy.

Kierunek morze – gdzie się wybrać?
Osoby, które nie przepadają za typowym białym szaleństwem w górach – mogą wybrać się na zimowisko w zupełnie drugą stronę. Najpopularniejszymi kierunkami nad morzem od lat jest: Sopot, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Mielno czy Ustka. I co ciekawe, w tym czasie, w typowo turystycznych miejscowościach wcale nie trzeba się nudzić. Większość z przytoczonych wyżej miejscowości, w ferie organizuje szereg imprez, z których to mogą korzystać młodzi ludzie w każdym wieku. Ponadto, spacery nad morzem, okoliczne zabytki oraz miejsca historyczne sprawiają, że ten czas można bardzo dobrze wykorzystać na zagłębienie się w historię i kulturę naszego kraju. Dodatkowo, liczne knajpki i restauracje z wyśmienitym lokalnym jedzeniem zachęcają do skorzystania z ich oferty.

Zobacz również  Jaką karmę dla królika wybrać?

Czy warto się wybrać na takie zimowisko?
Zdecydowanie tak. Zorganizowane zimowiska to idealny czas na świetną zabawę oraz przeżycie mnóstwa przygód. Podczas jednego, dwutygodniowego wyjazdu można poznać ludzi z całej Polski oraz zawrzeć mnóstwo cennych przyjaźni i znajomości i to na całe życie. Ponadto, warto zaufać dobrym organizatorom takich wyjazdów, którzy posiadają fachową i doświadczoną kadrę, która zapewni nie tylko doskonałe warunki oraz bezpieczeństwo podczas ferii, ale i świetną zabawę każdemu uczestnikowi imprezy. Kto raz zdecydował się na taki wyjazd, co roku bierze w nich udział, ze względu na cudowną atmosferę, która za każdym razem na nich pasuje. Super zabawa, piękne miejsca, mnóstwo atrakcji jest gwarancja zadowolenia dzieciaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post